Nastolan Urheiluratsastajat ry 14.7.2018
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 12.7.2018 lk. 16:31
Luokka 1 - Koulu Helppo B:0 2009
Luokka 2A - Koulu FEI Helppo B Lasten esiohj. B 2015 Kategoria 1 + H
Luokka 2B - Koulu FEI Helppo B Lasten esiohj. B 2015 Kategoria 1 + H
Luokka 3 - Koulu FEI:n CCI/CIC* A-kenttäkilp.ohj. 2009 Kategoria 2 + 1 + H

Luokka 1 - Koulu Helppo B:0 2009
Taso 1
6 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Rassa-Salakka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Susanna LeppänenMalwa
9:45Nastolan Urheiluratsastajat ry 47
2Rebecca ImmonenCharming Maggie
 Nastolan Urheiluratsastajat ry 46
3Eveliina MykräKikas
 Nastolan Urheiluratsastajat ry 48
4Elsa HeinonenWenemiehen Donna 84 RP
 Nastolan Urheiluratsastajat ry 45
5Milla UusitaloWalenzia II
 Nastolan Urheiluratsastajat ry 49
6Essi AnttolainenCaradrina
 Nastolan Urheiluratsastajat ry 44
 
ylös

Luokka 2A - Koulu FEI Helppo B Lasten esiohj. B 2015 Kategoria 1 + H
Taso 2
13 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Rassa-Salakka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Sisko TiirinenJatkolan Ilona
10:40Jämsänseudun UrheiluratsastajaHermeli - Pilven Poika14
2Leena HeiskanenStella Aurora
 Lahden Ratsastajat ryPellervo - Apeli35
3Anniina NokkanenJalmar
 Valkealan Ratsastajat ryHilpertti - Patrik13
4Krista VirtanenTuhkimon Nestori
 Suontaan Ratsastajat ryE.V. Jasperin Lento - Lupsun-Hjallis38
5Salla NäveriMillin Justus
 Hollolan Ratsastajat ryVinha Paanari - Rakkari22
6Päivi KähkönenJeppe Ilonpoika
 Kouvolan Ratsastajat ryHessin Leevi - Vekselin Aihe15
7Katja SipolaAamun Samurai
 Okeroisten Ratsastajat ryE.V. Johtotähti - Uskon-Toivo1
8Anna-Maija AronenMellistiina
 Kymenlaakso Riding Club ryKetkun Kukkaro - L.K. Vilaus21
9Katja ViiankorpiHillan Lento
 Jämsänseudun UrheiluratsastajaLentopaavi - Hilto11
10Tiia JärvinenLorentsia
 Nika Team ryLorentso - Suikku18
11Salla MäkiTaika-Touko
 Jokelan Ratsastajat ryKuningas Ässä - Mikker37
12Laura PelkonenHaiti
 Porvoon Mustang ryHullumies - Cameron8
13Sisko TiirinenHester
 Jämsänseudun UrheiluratsastajaHerkko Hurmaus - Pellervo10
 
ylös

Luokka 2B - Koulu FEI Helppo B Lasten esiohj. B 2015 Kategoria 1 + H
Taso 2
11 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Rassa-Salakka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Anni RassaWallstreet Red Velvet
12:10Vesilahden Seudun RatsastajatPin Rock's Black Velvet 147 - Papa II43
2Laura ValkonenSweet D Salamander Sally 119 R
 Lahden Ratsastajat ryKotimäen Menuett My Life 14 NF - Brock Buccaneer36
3Marianna OjanenSartors Summernights Dream
 Elämää Hevosten Kanssa ryFigaro af Hallundbaek - Romano31
4Veera KoskelinOrestes II
 Kouvolan Ratsastajat ryOdysseus - Edkar23
5Elina AaltoSonnenschein
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ryKönigin's Sohn KS 69 - Ilexus33
6Katja SipolaSambo
 Okeroisten Ratsastajat ryTuntematon Ori28
7Kiira SoininenPlayman
 Kouvolan Ratsastajat ryPlayboy 107 - Derwen Time Keeper 1 WD24
8Suvi KuismaMe Oh My
 Kouvolan Ratsastajat ryFor Enjoy Ask Z 146 - Ribbeck20
9Aino LipsanenFiliancée
 Helsingin Ratsastajat ryFiance Noir 135 - Fassaad6
10Sara JussilaPodium
 Porvoon Mustang ryParagraf SU ox - Dalnozorkij25
11Anni RassaSassin Totti-Poika
 Vesilahden Seudun RatsastajatVihi-Totti - Mallikas32
 
ylös

Luokka 3 - Koulu FEI:n CCI/CIC* A-kenttäkilp.ohj. 2009 Kategoria 2 + 1 + H
Taso 2
21 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Rassa-Salakka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Inka HeikuraVildrosen
13:30Porvoon Mustang ryBonifatius - Rousseau42
2Susanna MarttilaSan Lago's Adeleine
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ryPin Rock's Black Velvet 147 - Donar29
3Laura PelkonenFiammeggiare-R
 Porvoon Mustang ryFaustinus - Danny Wilde5
4Anni RassaMaskard
 Vesilahden Seudun RatsastajatMaskaron - Strups19
5Riikka LaaksonenAlexa
 Kanta-Hämeen Ratsastajat ryCormint - Lavall I2
6Jonna RissanenDorette
 Lahan Urheiluratsastajat ryDanone II - Longchamp4
7Miia NikulaTy's Son 5 WPB
 Lahan Urheiluratsastajat rySpeyksbosch Naturel NLD 1 WPB - Ardgrange Priodfab39
8Hannele PylväläinenHarjulan Simson
 Horsy Team ryKiraus - Ulan-Tähti9
9Suvi KuismaPlayman
 Kouvolan Ratsastajat ryPlayboy 107 - Derwen Time Keeper 1 WD24
10Minna KemppainenUnilukkari
 Dressage Team Travers ryKiraus - Luonnos40
11Hanna LipiäinenOrestes II
 Kouvolan Ratsastajat ryOdysseus - Edkar23
12Satu LaaksonenVeladas
14:35Kalliorinteen Ratsastajat ryErmitazas - Poroch41
13Katariina KangasKalanhoe
 Perhonjokilaakson RatsastajatCalano II - Vintas16
14Sanna JuntunenSan Royal Donell
 Hollolan Ratsastajat ryDon Frederico - Paco Rabanne GER 9430
15Mia Sysi-AhoSamba Rico
 Hevostaitoliitto ryScolari - Ravallo 11527
16Noora MatilainenDandy Man
 Ratsastusseura Equus ryDanone I - Aquarius GER 763
17Julia SalminenKolards
 Kouvolan Ratsastajat ryKorlandos - Vibors17
18Piia SavikkoGoya Alfarvad Z
 Elämää Hevosten Kanssa ryGrundgold II - Rolando7
19Anni RassaSR. Rasmus
 Vesilahden Seudun RatsastajatDuendecillo P 139 - Roi du Ballet 8234
20Jaana Suni-LidbergImperator
 Järvenpään Ratsastusseura ry 12
21Anu HimanenRoschelle
 Korpilahden Ratsastajat ryRomanov - Don Schufro26
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport