Nastolan Urheiluratsastajat ry 13.7.2019
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 11.7.2019 lk. 13:33
Luokka 3 - Koulu FEI HeB Lasten esiohjelma B 2014 (2018)
Luokka 4 - Koulu HeA Kenttäkilpailuohjelma N:o 6, 2000/200

Luokka 3 - Koulu FEI HeB Lasten esiohjelma B 2014 (2018)
9 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Rassa-Salakka
Tuomari H: Sanna Rassa-Salakka
Tuomari C: Kristina Niemelä
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Milja RantaWikners Co-Pilot
11:30Horsy Team ryFernet 133 - Fair Play BRD 9718
2Asta AnteroinenHiiula Leena
 Järvenpään Ratsastusseura ry 8
3Katja SipolaAamun Samurai
 Okeroisten Ratsastajat ryE.V. Johtotähti - Uskon-Toivo1
4Milla UusitaloWalenzia II
 Nastolan Urheiluratsastajat ryWaltzman 110 - Nooitgedacht17
5Emilia JokijärviFor Fantasy
 Laaksolan Ratsastusseura ryFor Romance - Lauries Crusador xx6
6Jaana HohtiKekkonen
 Kymijoen Ratsastajat rySumiainen - Kuningas Ässä10
7Satu LaaksonenVeladas
 Järvenpään Ratsastusseura ryErmitazas - Poroch16
8Kristina KetolaJessy 604 NF
 Ratsastusseura Primus ryRambo - Aladin9
9Milja RantaRoy Jones
 Horsy Team ryRiccio - Fidermark14
 
ylös

Luokka 4 - Koulu HeA Kenttäkilpailuohjelma N:o 6, 2000/200
14 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Rassa-Salakka
Tuomari H: Kristina Niemelä
Tuomari C: Sanna Rassa-Salakka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaSeuraSukuHevosnro
1Anne-Maria RyynänenDegage
12:35Ruohojärven Kartanon RatsastajDel Piero - Rothschild J 633
2Julia IsosaariFarao da Encosta
 Ratsastusseura Vision ryQue-Estoiro - Estoiro4
3Marjukka LarvalaCavallina 2749
 Kangasalan Ratsastajat ryRomanov - Solos Carex2
4Katri SäynäjärviSirukko
 Lahden Poniurheilijat rySibbo - Hiprakka15
5Liisa TiitolaPikku-Tarkka
 Hämeen Ratsastajat ryVili Ponteva - Kihin Källi13
6Amanda TamminenKipunan Yllätys
 Lounais-Espoon Ratsastajat ryLastun Leka - V.L. Titan11
7Emilia JokijärviFor Fantasy
 Laaksolan Ratsastusseura ryFor Romance - Lauries Crusador xx6
8Satu LaaksonenVeladas
13:20Järvenpään Ratsastusseura ryErmitazas - Poroch16
9Milja RantaRoy Jones
 Horsy Team ryRiccio - Fidermark14
10Johanna RiihimäkiJessy 604 NF
 Ratsastusseura Primus ryRambo - Aladin9
11Jaana HohtiKekkonen
 Kymijoen Ratsastajat rySumiainen - Kuningas Ässä10
12Nea-Sofia KoskelaFlying Comet
 Nastolan Urheiluratsastajat ryCarismo II 123 - Doppsko Valiant 835
13Lea SalonenLucifer De Ferro
 Kotkan Ratsastajat ryPlayboy 107 - Rubinstein12
14Anne AholaHamelet
 Ratsastusseura Vision ryLigeiro - Piton7
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport